Kontakt

Iloni Imedemaa

Muuseumi kassa: (+372) 52 762 44
imedemaa@salm.ee

Juhataja
Maarja Kõuts
maarja.kouts@salm.ee
(+372) 53 327 332

Haridusjuht
Anne Suislep
anne.suislep@salm.ee
(+372) 58 362 803

Tegevusjuht
Julia Prokoptšuk
julia.prokoptsuk@salm.ee
(+372) 52 762 44

Tegevusjuht
Laura Eichhorst
laura.eichhorst@salm.ee
(+372) 52 762 44

Tegevusjuht
Katrin Ehrlich
katrin.ehrlich@salm.ee
(+372) 52 762 44

Merlin Seppi (lapsepuhkusel)
Triin Reemann (lapsepuhkusel)

Haapsalu linnus

Muuseumi kassa: (+372) 53 853 575
linnus@salm.ee

Juhataja
Jaak Mäll Phd
jaak.mall@salm.ee
(+372) 51 62 405

Raudtee- side ja kultuuriloomuuseum

Juhataja
Talis Vare
(+372) 51 84 530
talis.vare@salm.ee

Raudtee- ja sidemuuseum

Muuseumi kassa:
(+372) 473 4574
raudtee@salm.ee

Raudtee- ja Sidemuuseumi teadur-kuraator
Tõnu Tammearu
(+372) 47 33 691
(+372) 53 494 914
tonu.tammearu@salm.ee

Külastusjuht
Helgi Vanaveski
(+372) 473 4574
helgi.vanaveski@salm.ee

Haapsalu Raekoda

Muuseumi kassa:
(+372) 58 82 698
raekoda@salm.ee

Külastusjuht
Urve Ambros
urve.ambros@salm.ee
(+372) 58 82 698

Raekoja teadur-kuraator
Kadri Laur
kadri.laur@salm.ee
(+372) 5556 0155

Ants Laikmaa muuseum

Muuseumi kassa:
(+372) 47 29 756
laikmaa@salm.ee

Ants Laikmaa muuseumi administraator
Eha Nõmm
laikmaa@salm.ee
(+372) 47 29 756

Haldusspetsialist
Vello Kroon
laikmaa@salm.ee
(+372) 47 29 756

SA Haapsalu ja Läänemaa Muuseumid
Kooli 5, Haapsalu
tel (+372) 47 37 065
info@salm.ee 
Registrikood nr. 90012432

Sihtasutuse juhataja
Anton Pärn
anton.parn@salm.ee
(+372) 50 97 306

Sekretär
Aire Zimmer
info@salm.ee
(+372) 47 37 065

Raamatupidaja
Rutt Lillepea
rutt@eladne.ee

Haldusjuht
Märt Maiste
mart.maiste@salm.ee
(+372) 50 24 273

Turundus- ja kommunikatsioonijuht
Britta Sool
britta.sool@salm.ee
(+372) 5305 0805

Pedagoog
Karin Mägi
karin.magi@salm.ee
(+372) 59 196 712

Peavarahoidja
Eve Otstavel
eve.otstavel@salm.ee
(+372) 47 37 665

Koguhoidja
Olga Velikanova
olga.velikanova@salm.ee
(+372) 47 37 665