Joonistuskonkurss “Minu lemmikloom”

Joonistuskonkurss “Minu lemmikloom”

Iloni Imedemaa tähistab sel aastal maailmakuulsa raamatukunstniku Ilon Wiklandi 90. sünnipäeva ning ootab suvel nii väikestelt kui ka suurtelt joonistusi oma lemmikloomast.

Ilon Wiklandi elus on lemmikloomad olnud väga tähtsal kohal. Tema lapsepõlve südamesõbraks oli koer Tito ning hilisemas elus Rootsis koer Sammeli, keda võib kohata paljudel Wiklandi illustratsioonidel. Erinevaid loomi on Ilon tõesti joonistanud palju –  koduloomadest metsloomadeni, kõige rohkem ehk koeri ja hobuseid. Tore oleks teada, milline on Sinu lemmikloom ning kuidas Sa teda paberil kujutaksid?

KONKURSI TINGIMUSED:

Tähtaeg: 1. juuli 2020

Vanus: pole piire

Formaat: A4, paberil

Joonistusvahend: pliiatsid

Palun märgi tööle kindlasti oma nimi, vanus ja kontaktandmed.

Töödest koostatakse suvel Iloni Imedemaa käsitöökuuri näitus, mida saavad kõik muuseumi külastajad imetleda ning valida oma lemmikpildi. Parimad aitab meil välja selgitada Haapsalu Kunstikooli lõpetajatest koosnev žürii. Konkursi võitjad kuulutame välja 29. augustil 2020 a.

Parimatele auhinnad!

Tööd palume saata: Iloni Imedemaa, Kooli 5, Haapsalu, 90502, märksõnaga „Lemmikloom“.

NB! Konkursile esitatud töid tagasi ei saadeta. Soovi korral võib pärast tulemuste teadasaamist oma pildile ise järele tulla aadressil Kooli 5, Haapsalu, 90502.