Tänutäht 2018 on pühendatud õpetajatele!

Tänutäht 2018 on pühendatud õpetajatele!

SA Haapsalu ja Läänemaa Muuseumid osaleb projektis Tänutäht, mis võimaldab õpetajatele ja nende peredele sel suvel ühekordset tasuta sissepääsu kõigisse meie muuseumidesse.

Tänutäht on Energia avastuskeskuse ühiskondlik algatus, mille eesmärk on tänada ja tunnustada ühiskonnale ülimalt oluliste ametite esindajaid ning väärtustada perele pühendatud aega. Algatuses osalevad muuseumid ja külastuskeskused avavad kolme suvekuu jooksul oma uksed esile tõstetud ameti esindajatele ja nende lähematele pereliikmetele priilt, et nad saaksid koos põnevalt aega veeta.

  1. aasta suvel oli Tänutäht pühendatud Politsei- ja Piirivalveameti töötajatele ja nende peredele, 2017. aasta suvel aga Päästeameti töötajatele ning vabatahtlikele päästjatele ja nende peredele.

Tänavu, 2018. aasta suvel on Tänutäht pühendatud üldhariduskoolide ja lasteaedade õpetajatele ja nende lähematele pereliikmetele.

Tänutähes osaleb 20 eriilmelist muuseumi ja külastuskeskust Tallinnas, Haapsalus, Tartus, Lääne-Virumaal ja Valgamaal.

Prii sissepääsu lunastamiseks tuleb Tänutähes osaleva muuseumi-külastuskeskuse kassas esitada kehtiv ITIC kaart või töötõend. Priipääse kehtib kuni kahele täiskasvanule ja nende lastele. Priipääset saab igasse muuseumi-keskusse kasutada korra ajavahemikul 1. juunist kuni 31. augustini 2018. Muuseumide-keskuste poekaup ja lisategevused on tavapärase hinnaga.

Ühtlasi kutsume üles osalema Tänutähe mängus! Mängulehte on võimalik küsida mõnest osalevast muuseumist-keskusest või printida ise välja (lae alla siit). Igast külastatud muuseumist-keskusest saab mängulehele templi. Vähemalt 10 muuseumi-keskuse templiga mängulehti ootame koos õpetaja kontaktidega kas digitaalselt (fotona, skaneeritult vms) e-postiaadressile tanutaht@energiakeskus.ee või posti teel aadressile: Energia avastuskeskus, Põhja pst 29, Tallinn 10415, märksõnaga „Tänutäht”.

10. septembril loositakse kõigi mängus osalejate vahel välja meeneid ja kinkepääsmeid, muu hulgas perepääsmed Eesti politseimuuseumi ja Energia avastuskeskuse külastus kooli- või lasteaiagrupile koos haridusprogrammiga.

Jälgige Tänutähe tegemisi Facebookis, et saada rohkem teada osalevate muuseumide-keskuste ja seal toimuvate sündmuste kohta: www.facebook.com/Tanutaht